wtorek, 8 listopada 2011

Polska-Włochy nie we Wrocławiu, a w Warszawie

Transmisje sportowych rozgrywek w pubach, w restauracjach, czy na rynkach miast nikogo już nie dziwią. Czas więc na innowację. Trwający ponad 250 godzin, największy międzynarodowy mecz w historii internetu, z udziałem każdego prawdziwego kibica prezentowany w Warszawie, tuż nad licznikiem długu publicznego. Warka, Oficjalny Sponsor Reprezentacji Polski w 2012 roku, zaprasza do sportowej rywalizacji.
Przed zaplanowanym na 11 listopada br. meczem Polska-Włochy, Warka, Oficjalny Sponsor Reprezentacji Polski w 2012 roku, zachęca, by zapomnieć choć na chwilę o długu publicznym i podnieść wzrok odrobinę wyżej na ekran, na którym to co się wyświetla zależy od nas samych. Na wynik największego międzynarodowego meczu kibiców w historii internetu złoży się suma pozytywnych impulsów od kibiców. Wspólnie pokażmy naszej reprezentacji, ba! poprzez ten ekran całemu światu jak wygrywać z Włochami.<br><br>Tablica LEDowa z meczem kibiców znajduje się na pawilonie "Cepelii" przy skrzyżowaniu Al. Jerozolimskich oraz ulicy Marszałkowskiej w Warszawie. Wyświetlacz umiejscowiony jest tuż nad tym, który od roku przedstawia wielkość długu publicznego.<br><br>Klasyczna piłkarska rozgrywka trwa 90 minut. Mecz w sieci, transmitowany również na ekran w Warszawie, już się rozpoczął i potrwa ok. 250 godzin. Aktualnie dzięki staraniom polskich fanów wygrywamy, choć nigdy nie wiadomo, jaką strategię przybrali Włosi. Warka, Oficjalny Sponsor Reprezentacji Polski w 2012 roku, zachęca do gry! Przy obecnym stanie 7:2 dla biało-czerwonych, mamy szansę na historyczny wynik.<br><br>Największy międzynarodowy mecz w historii internetu poprzedza towarzyskie starcie PolskaWłochy, które odbędzie się 11 listopada we Wrocławiu. Wirtualna gra dostępna jest na stronie <a href="http://www.myreprezentanci.pl/">www.myreprezentanci.pl</a>. Aby wziąć w niej udział, wystarczy wybrać drużynę oczywiście polską (!), kliknąć w piłkę i zaprosić do rozgrywki znajomych. Do bramki przeciwnika przybliża każde kliknięcie. By strzelić gola, potrzeba ich trzy tysiące.<br><br>***<br><br>Warka to jedna z największych marek piwnych o ogólnopolskim zasięgu. Klasyczny lager, który zawdzięcza swój aromat starannie pielęgnowanemu chmielowi. Jest to jedyne piwo o prawdziwej piwnej nazwie warka to w słowniku piwowarów porcja piwa uzyskana z jednego warzenia. Jest to również jedyna w Polsce marka piwa, która posiada sieć własnych piwiarni. Warka jest sponsorem piłkarskiej reprezentacji Polski od sierpnia 2010 r.
<br>--<br>
Artykuł pochodzi z serwisu <a href="http://www.publikuj.org">Publikuj.org</a>, kliknij <a href="http://www.publikuj.org/polska_wlochy_nie_we_wroclawiu_a_w_warszawie_18718.html">tutaj</a> aby go zobaczyć.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz